Şarkikaraağaç Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu 20.09.2010 yılında kurulmuştur.2005 yılında kız yurdumuzda sağladığımız başarımıza orantılı olarak Şarkikaraağaç myo erkek öğrencilerimizn isteği üzerine erkek yurdumuzu faaliyete geçirdik.Yurdumuz 30 odalı ve 100 öğrenci kapasitelidir.

ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARI’NDAN hiçbir zaman ödün vermeyen ve çağdaş yönetim anlayışıyla öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan Yamanlar Erkek Öğrenci Yurdu başarının  çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu,sıcak ve güvenli ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.

YAMANLAR ERKEK ÖĞRENCİ YURDU anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile değerli öğrencilerimize  en iyi hizmeti vermektedir.

Öğrencilerimizin başarısı ve onların istikbaline yönelik seçkin imkanlar sunan YAMANLAR,herkes tarafından tanınan ve tercih edilen bir yurt olarak varlığını sürdürecek ve geleceğimizin teminatı   olan genç erkeklerimizin öğrenim hayatlarında  YENİ EVLERİ olacaktır.

Ş.karaağaçta iklim nedeniyle 5 ay boyunca ağır kış şartları yaşanmaktadır.Öğrencilerimizin bu kış şartlarında sağlıklı bir şekilde öğrenimlerine devem etmeleri için yurdumuz her saatte bir olmak üzere günlük 20 gidiş 20 geliş 40 sefer okula servis imkani sağlamaktadır.Ayrıca bizim en önemli gördüğümüz
öğrencilerimizin güvenliğidir.Bu servis aracılığıyla öğrencilerimiz yaya yürümeyerek güvenli bir okul hayatı süreceklerdir.

Ayrıca öğrencilerimizin memleket dönüşlerinde servisimiz saat kaç olursa olsun alo servis hattına bir telefonla öğrencilerimizi şehrin neresinde olursa olsun alıp yurda getirmenin garantisini vermektedir.

YURDUMUZ öğrencilerimizin içerde olduğu kadarıyla dışarıda olan sorunlarını çözme garantisi de vermektedir.

GÜVENLİK
Yamanlar erkek öğrenci yurdu ilk olarak güvenliğe önem göstermektedir.Güvenlik ekibiyle bütün önlemlerini alıp güvenliği üst düzeye çıkarmyıştır.Amacımız velilerden öğrencilerimizi nasıl teslim aldıysak öyle teslim etmektir.Öğrencilerimizin derslerine rahat çalışıp okula rahat gitmeleri için güvenli bir ortam sağlamaktayız.
Öğrencilerimizin herhangi bir gecikme veya yurda uğramama gibi
durumlarında her ne olursa olsun velilerimiz kısa mesaj servisimizle bilgilendirileceklerdir.

Biz  idare ve personelimizle her konuda garanti vermeye hazırız.

YURDUMUZUN ÖĞRENCİLERİMİZE GARANTİ VERDİĞİ HUSUSLAR

SÖZ DEĞERLİ VELİLERİMİZ VE ÖĞRENCİLERİMİZİNDİR.

YURDUMUZ

Yurdumuza ait oda ve öğrenci sayımız.

25 ODA SAYISI
96 ÖĞRENCİ SAYISI